Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,55 zł , zmiana od tamtej pory: -51,76%

już się powtarzam

Zgłoś do moderatora
te akcje są za bezcen ale są na LONG

pragnę wszystkim uświadomić że tu nie idzie gra o jakieś śmieszne 20 - 50 groszy TUTAJ GRA ZACZNIE SIĘ OD 20 ZETA i wtedy ludziska będą się zabijać o akcje , kto nie ma cierpliwości to musi uciekać to gra na cierpliwość jeszcze dwa skupy jeszcze do HOSSY daleko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CAPITAL 8,85% 1,23 2023-06-09 15:06:43