Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: -52,31%

Re: już się powtarzam

Zgłoś do moderatora
ok,

Ad.1
"po drodze" pewnie było podwyższenia kapitału albo jakieś transakcje, bo ja pamiętałem, że mają poniżej 10% jeszcze ze starej wersji strony CP bodajże - a potwierdzenie znalazłem tu:
http://www.dlahandlu.pl/handel-malopowierzchniowy/wiadomosci/capital-partners-widzi-spory-potencjal-w-bac-polu,52261.html

Ad.2
Co prawda dane z 2014 roku, ale widać niestety, że rentowność była "mocno przeciętna" na tle większego konkurenta z GPW.
https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/EUROCASH/wyniki-finansowe/skonsolidowany/roczny/standardowy

Następnym razem proponuję więcej konkretów

P.S.
"Żeby nie było" - jestem kibicem zarówno Capitala jak i jego spółek portfelowych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL -0,80% 1,24 2023-06-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.