Myślę że jutro zamknie się w okolicach 128 - 130 PLN tak na spokojne, dalszą korekta jest raczej nierealna ponieważ spółka zwiększyła swoją wycenę dzięki wynikom finansowym oraz przyroście wartości księgowej . Dlatego uwaga na ,, dzbanów " którzy szerzą cherezje bo chcą na tym skorzystać. Pozdrawiam