Forum Giełda +Dodaj wątek

JUTRO debiut TELGAM

Zgłoś do moderatora
http://wyborcza.pl/1,91446,14097259,Telgam_zadebiutuje_na_NewConnect_18_czerwca.html

Przedsiębiorstwo telekomunikacyjne Telgam zadebiutuje na NewConnect we wtorek 18 czerwca - poinformowała GPW w komunikacie.
Do obrotu zostanie wprowadzone 10 mln akcji serii A, 2,5 mln akcji serii B, 0,2 mln akcji serii C oraz 0,9 mln akcji serii D.

Telgam jest dostawcą usług telewizji, internetu oraz telefonii. Ponadto spółka zajmuje się budową sieci informatycznych dla firm i instytucji, monitoringiem wizyjnym oraz audytem IT.


Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,91446,14097259,Telgam_zadebiutuje_na_NewConnect_18_czerwca.html#ixzz2WSOEBc00

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 0,00% 12,80 2020-04-08 16:33:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.