Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: -14,04%

Jeszcze TURCJA i CHINY - bo zapis był o koniecznym Założeniu Konsorcjum

Zgłoś do moderatora
Poczytajcie REGULACJE na jakich zasadach UMOWY podpiszą :

https://www.bankier.pl/wiadomosc/MBF-GROUP-S-A-Zawarcie-umowy-ramowej-o-strategicznym-partnerstwie-i-wspolpracy-technologicznej-w-sektorze-UAV-C-UAS-z-partnerem-z-Turcji-8992927.html

https://www.bankier.pl/wiadomosc/MBF-GROUP-S-A-Zawarcie-umowy-ramowej-o-wspolpracy-technologicznej-i-poufnosci-z-firma-ZXZ-HZ-Innovation-Tech-Co-Ltd-8986478.html

.....A MAMY KONSORCJUM JUŻ !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBFGROUP -16,95% 4,90 2025-09-05 17:01:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.