Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,33 zł , zmiana od tamtej pory: -3,70%

Jeśli chcecie walczyć z ewentualnym przymusowym wykupem

Zgłoś do moderatora
Podobna sytuacja jest teraz w MIDASIE ,tam inwestorzy się organizują ,warto abyście się też zorganizowali i te osoby które chcą walczyć ,mogą wspólnie z nimi wynająć dowolną kancelarie do obsługi prawnej/zawsze będzie taniej/ koszty wcale nie są aż takie duże jeśli się nie zgadzacie z taką ceną idziecie do Sądu ,,wykorzystując konstytucje ,oraz argumenty na to iż jest to więcej warte,oraz to iż poza GPW PRZYMUSOWY WYKUP JEST MOŻLIWY tylko PO WYCENIE BIEGŁEGO ,A na GPW UZNALI IŻ WYCENA BIEGŁEGO JEST NIEPOTRZEBNA GDYŻ NOTOWANIA NA GPW SĄ WIARYGODNE /ŚREDNIA Z OSTATNICH 3 I 6 / MIESIĘCY cena wezwania I NIE POTRZEBA BIEGŁEGO 
Sad się nie zna więc powołuje biegłego który to będzie wyceniał i różnicę będzie Solorz dopłacał ,ale jeśli dwie ,trzy osoby tylko będą się sądzić to groszowe sprawy dla Solorza ,dlatego jeszcze raz proszę aby ktoś z was dał tel /może kupić nowy numer/ i wysyłajcie smsy / uważać aby skrzynka się nie zapełniła/ lub podać @ do siebie i wysyłajcie telefon kontaktowy do siebie w @ przypadku wygranej tylko tym osobą dopłacą różnice ,które będą na pozwie.
Poniżej podaję przykładowe dwie kancelarie prawne,

Weście np. tego Pana do obsługi prawnej

link 

gazeta parkiet 6 pażdziernik 2015
RKKW wspiera mniejszościowych akcjonariuszy Hutmen S.A.
 Radosław L. Kwaśnicki
Jeśli Boryszew zdecyduje się na przymusowy wykup mniejszościowych akcjonariuszy Hutmenu, będziemy na drodze cywilnoprawnej dochodzić sprawiedliwych warunków transakcji. Istnieją sposoby na wystąpienie ze środkami prawnymi mającymi na celu zmianę warunków „wyciskania" lub dochodzenia odszkodowania w takiej sytuacji – mówi dr Radosław L. Kwaśnicki, Partner Zarządzający w Kancelarii RKKW, pełnomocnik pięciu akcjonariuszy indywidualnych, którzy zaskarżyli przeforsowane rok temu przez Boryszew uchwały o zniesieniu dematerializacji akcji Hutmenu.

z informacji prawnych  dotyczy przymusowego wykupu do poczytania zgodnie z art 21 ust 2 Konstytucji wywłaszczenie może zostać dokonane tylko na cele publiczne i za słusznym odszkodowaniem Trybunał Konstytucyjny analizował to ale na gruncie k.s.h uznając to za dopuszczalne pod warunkiem zagwarantowania akcjonariuszom mniejszościowym odpowiedniej wyceny ich akcji sygn P25/02 OTK ZU 2005/6A/65

lub porozmawiajcie z tymi
 link 
LUB DOWOLNEGO INNEGO 

spory o wycenę wartości akcji mniejszościowych akcjonariuszy poddanych procedurze squeezeoutprzymusowego wykupu) – reprezentowanie spółek w związku z kwestionowaniem przez akcjonariuszy mniejszościowych dokonanej wyceny wartości ich akcji w ramach przymusowego wykupu akcji /drugą stronę też chętnie będą reprezentowali/

Jeśli będzie was dużo koszty są znikome, 

Byliśmy w sejmie na posiedzeniu podkomisji ,zajmującej się tą problematyką dzięki Nam na szybko zmieniono tylko to iż aby wyrzucić z gpw na walnym należy to przegłosować większością 90 %, jednak z czasem zmienię te przepisy i do wyrzucenia z GPW ,czy do przymusowego wykupu będzie wezwanie po wycenie biegłego tyle mogę Wam obiecać ,choć Wam to nie pomoże,
Pozdrawiam Andrzejewski Porozumienie Akcjonariuszy Polcolorit
  • Jeśli chcecie walczyć z ewentualnym przymusowym wykupem Autor: ~inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFIEMF 0,00% 4,17 2016-07-25 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.