Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,97 zł , zmiana od tamtej pory: 225,68%

Jednak slaby wynik....

Zgłoś do moderatora
Krynicki wk.....y zabiera premie motywacyjne za 2016r.,zdaje sie ze wysoki kurs walut odbija sie na oplacalnosci importowanych szklanych smieci , w kraju też koszty rosną.Kurs w oczekiwaniu na slabe wyniki jest tylko sztucznie trzymany ,ciekawe jak jeszcze dlugo,? zniechecenie rosnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KREC 0,44% 22,70 2022-07-06 13:23:19