Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,17 zł , zmiana od tamtej pory: 215,20%

Re: Jednak slaby wynik....

Zgłoś do moderatora
dla Krynickiego będzie akurat spadać, bo nie wiedziec czemu zaczął ciąć ceny i straszyć reklamacjami. Już w tym momencie na Śląsku 2 sortownie zaczęły działać - firma Sanittrans i Traszkan a kolejna pod Łodzią firmy Simeko Recykling. Z tego co wiem radzą sobie dobrze i będą odbierać rynek Krynickiemu. Krynicki ma spory problem w Lublińcu - sporo zwrotów, materiału brakuje a będzie jeszcze większy deficyt. Problemy z sąsiadem w Lublińcu:

http://www.tvp.info/28478350/24012017-1800

Przyznacie, że to oświadczenie jest bezczelne i naprawdę tak nie powinna postepować szanowana firma (inna sprawa, że ludzie mają częściową rację, choć część z nich to oszołomy). To się może odbić czkawką. Boję się publikacji wyników. Z tego filmu wynikało, że było bardzo blisko wstrzymania prac zakładu (albo był nawet przestój wymuszony). To tragedia! jak można było działać bez zezwoleń??

Odnośnie inwestycji Czarnkowa to jest w ogóle bezsens. Spowoduje dalszy wzrost cen surowca. Chyba, że to inwestycja dla BA Glass Sieraków - wtedy przygotowanie do sprzedaży firmy. I tak bezsens:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-01 13:15:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.