Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,54 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

jednak jeszcze nie koniec

Zgłoś do moderatora
Informujemy, że Sąd Rejonowy w Wilnie uwzględnił skargi UAB PHILIP MORRIS LIETUVA, AB ORLEN Lietuva i AB Lietuvos Paštas o unieważnienie uchwał zgromadzenia wierzycieli AB INTER RAO Lietuva, podjętych w dniu 30 czerwca 2022 r. oraz zakończyć postępowanie upadłościowe poza sądem.

W dniu 24 października 2022 r. w sprawie cywilnej o sygn. eB2-3150-864/2022, Sąd Rejonowy w Wilnie postanowił zastosować następujące środki tymczasowej ochrony w celu zabezpieczenia roszczeń skarżących UAB PHILIP MORRIS LIETUVA, AB ORLEN Lietuva i AB Lietuvos paštas: do czasu uprawomocnienia się orzeczenia sądu w tej sprawie cywilnej , zawiesić ważność uchwał nr 1, 2, 3, 4, 5, określonych w Protokole nr 1 z dnia 30 czerwca 2022 r., zgromadzenia wierzycieli upadłej AB INTER RAO Lietuva oraz zakazać upadłość AB INTER RAO Lietuva, jej wierzyciele i syndyk UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuras od podejmowania i wykonywania jakichkolwiek decyzji i/lub czynności związanych z dalszym prowadzeniem pozasądowego postępowania upadłościowego AB INTER RAO Lietuva.

Administrator nie ma zatem prawa do wykonywania czynności związanych z dalszym prowadzeniem procesu upadłości AB INTER RAO Lietuva, w tym udzielania informacji zainteresowanym osobom.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERAOLT -17,57% 11,54 2022-03-16 17:00:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.