Forum Giełda +Dodaj wątek

jednak cos sie kreci

Zgłoś do moderatora
Treść raportu: data 06.07.10
Zarząd Przedsiębiorstwa Montażu Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Górniczych "Pemug" S. A. z siedzibą w Katowicach informuje, że w dniu 5 lipca 2010 roku Emitent otrzymał podpisaną z datą 28 czerwca 2010 r. umowę zawartą przez Konsorcjum w składzie: "Pemug" S. A. - Lider Konsorcjum i Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego "BUDUS" S. A. - Uczestnik Konsorcjum, zwani dalej Zamawiającym z Konsorcjum w składzie: Wytwórnia Konstrukcji Stalowych "Ostrowiec" Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim i Dekade Invest Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, zwane dalej Wykonawcą na wykonanie konstrukcji stalowej i montaż wieży szybowej w LW "Bogdanka" S.A. pole Stefanów - w terminie do 31 grudnia 2010 r. Za wykonanie przedmiotu umowy Zamawiający zapłaci Wykonawcy cenę 8.022.278,80 zł, z czego Lider Konsorcjum i Uczestnik Konsorcjum pokryją po 50% ww. kwoty wynagrodzenia.
Jako kryterium uznania umowy za znaczącą Spółka przyjmuje wartość kapitałów własnych Emitenta.
  • jednak cos sie kreci Autor: ~maklerskiczlonek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMUG 0,00% 0,77 2019-04-11 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.