kto ma akcje zakupione poniżej 3 zeta, niech ucieka stąd jak najdalej.Ja to zrobiłem i tyle.
Bedą miliony akcji, zyski papierowe na Calatrawie i Narkiewich opchnie PC cos za parę ray więcej , jak zapłacił.
i przejmie kontrolę nad PC.
Czemu nie wprowadzi tego badziewia na rynek i niech rynek go wyceni, tylko wpycha go na siłę za szokujące papierowe pieniądze PC i jeszcze przejmuje spólkę.
Takie jaja to tylko na naszej giełdzie z błogosławieństwem naszej szanownej komisji pozoru-nadzoru.