Maja 4 % akcji....
Przez 2 sesje poszło prawie 2mln akcjito 18% całości...
Jeżeli jest NOWY GRACZ , to mogą zapomnieć o emisji,
a kurs leci na cenę sprzedaży przez PREZESA, CZYLI 8 -9 ZŁ...
Taki wał, to nie może przejśc, by płacić tyle , za coś co kupili parę razy taniej!
Jak zmusili Prezesa , by działał na szkode spółki.
Na to są paragrafy!!!!!!