Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 079,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,01%

@jarkur: Otwieram L

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-06-19 o godz. 10:29 jarkur napisał(a):
> Teraz widzę wszyscy otwierają L ? Ciekawe czy na prawdziwym rachunku też tak zrobili czy to tylko taka ściemka?

W moim przypadku udział w konkursie MINI MAX to zabawa. Zabawiłem się pod rozliczeniu serii w L licząc na wzrost pod rozliczenie czerwca. Zabawa skończyła się - stratą ponad 90 pkt i prawdopodobnie wyzerowaniem uzyskanych pkt w ciągu krótkiego okresu czasu. To tylko pokazuje, że gra na kontraktach to nie zabawa. Prawdopodobieństwo spadków było (60-80%), czyli zdecydowanie wyższe niż wzrostów. Prawdopodobnie jedziemy w okresie 3-6 miesięcy na poziomy 1800-2000 pkt na FW20.
W realu nie gram na kontraktach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,89% 1 455,00 2022-09-28 17:04:54
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.