Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,52 zł , zmiana od tamtej pory: -14,47%

Jakie nastroje?

Zgłoś do moderatora
Czołem Panie, Panowie,

jak tam nastroje w Dziarskiej Ekipie Akcjonariuszy?

Pył i kurz już opadły po ostatnim i kolejnym zagraniu na strach w stadzie leszczy.

A tu patrzcie patrzcie, leszcze zahartowane i nie płoszą się jak to było w H2 2021. A DM'y/bankiery przelewają z wora do wora codziennie.

Posiadam papier od ponad 2 lat i znowu sąduje Wasze nastroje.

Racjonalnie na Wasz nos, ile jest warta jedna akcja największej korpo HR na świecie notowanej na GPW? Korpo., która tak bardzo nam "obrzydza" raporty, straszy i grzeje (samodzielnie się blokując) akcjonariuszy (współwłaścicieli) i teraz zapewne szykuje się do kolejnej drogiej akcji skupu.....heh chciałbym wiedzieć ile to do dziś kosztowało GI i nas (papier stoi bardzo nisko trzymany za nogi w sztuczny sposób, a to powoduje straty po stronie inwestorów).

Ja liczę na dziś wartość papiera (rotacja na rynku pracy to już ~>25% i to poniżej stanowisk MID, wystrzały notowań mini społek HR, czy kasa z HU itd.)na poziomie 7-9 (tylko tyle przez "antykreatywność" w raportach).

A Wy jak sądzicie?

Warto pisać, żeby wybić z głowy to planowane 1,75.....kto im za tyle sprzeda, ile zetną drzew na papier, żeby wysłać kolejne zawiadomienie na papierze?

Super weekendu, i pozdro,
W83

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GIGROUP -3,42% 1,30 2022-10-04 15:00:08