Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,46 zł , zmiana od tamtej pory: 9,44%

Jaką cenę zaakceptujemy , aby się zgodzić z GI ...

Nie chcę rozpętać gu....o/burzy i proponuję/proszę nie rozpoczynać na tym wątku licytacji , ale podyskutować o fundamentach .
Mamy kolejne wezwanie na 1,45 i GI zakłada , że przecież między wezwaniami kurs wahał się1,10 - 1,30 więc niby nadal utrzymują wg nich dobrą ofertę (tak , wiem, że nie mogli obniżyć ) .
Usiadłem na chwilkę przy oficjalnych komunikatach od GI , do reki kalkulator i poniżej coś do oceny :

Liczba akcji GI total = 65 753 888 szt obecnie .
PROHUMAN - sprzedaż za 147 500 000 zł - to oficjalna cena z komunikatu GI
- umorzenie zadłużenia Work/GI z poprzednich lat wobec Prohuman (tak jest w umowie sprzedaży)
- dywidenda na rzecz GI = 3 615 300 000 HUF , przy zaokrągleniu 80 HUF/1 zł = 45 191 250 zł - info też komunikatu .

Spodziewane wpływy na konto w najbliższym czasie razem = 190 mln zł / wyraźniej = 190 000 0000,00 zł

Dalej sobie sami policzcie i z pełnym szacunkiem , niech mi już więcej niektórzy tu obecni forumowicze ?? nie wypisują bzdur o opcji +10-15 % do obecnej oferty GI .
Jak - co jest możliwe - coś poknociłem w tym powyżej to proszę o spokojne wyprostowanie moich wypocin .

Jeszcze raz ponawiam prośbę o przybycie na NWZA 21.01.2022

Pozdrawiam wszystkich.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP 0,00% 1,60 2022-05-18 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.