Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: 27,69%

Jak wejdzie tu kapitał pod koniec budowy to -->4-5 pln

Zgłoś do moderatora
Już widzę jak trollem Ta aż telepie nawet jak to przeczytał hahahaha. Ale niech czyta fajtłapagieldowa bo dobrze pamieta jak wtopił na 4Mass sprzedajac ze strata po 0,2 złw lipcu 2020 a kilka sesji póżniej zrobili 4,2 zł. Te sesje wzrostowe to był najbardziej przeraźliwy ryk trolla Ta jakie na tym forum bankier.pl widzialem. A czytalem tysiace postów roznych sfrustowanych mowiac delikatnie dziwnych trolli ale troll Ta piszacy tez pod nickiem aaa bije wszystkich na glowę :) i robi dokladnie to co tam, klamstwo i manipulacja, oszczerstwa spolki, wyzywanie zarzadu itd

Na szczeście nikt poważnie trolla Ta/aaa i tak tu nie traktuje, od ponad 2 lat na INM bredzi te same monotematyczne klamstwa i oszczerstwa spółki a w tym czasie dała ona zarobic kilka razy po 100-500% zysku jak ktos chciał i dobrze kupił! A obecny kurs to nizej już chyba nie będzie wiec czas mocniej szarpnac z prawej.
W 2023 pod koniec budowy za 40 mln i rozliczenie 20 mln dotacji celuje w duzo wiekszą stopę zwrotu niż 500% !
Tu dawno powinny być poziomy 60-80 groszy a po pierwszych przychodach min 1,5 pln a może i wyzej. Jak wejdzie taki kapitał na kupno jak w 4Mass w lipcu gdzie z 0,2 zrobili 4,2 to mozna oczekiwac dużych poziomów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION -3,77% 0,17 2023-06-02 17:04:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.