Forum giełdowe spółki INVENTIONMED SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro walne ciekawe co sie wydarzy ~Rt 3 2026-06-25 20:37
Invention to jednak stan umysłu patrząc na projekt uchwały nr15:) vincent_v 3 2026-06-25 17:48
Mozna sie rozejsc... ~Mickie 3 2026-06-25 17:28
Alez entuzjazm po walnym ~Mickie 4 2026-06-25 14:31
Bardzo pilnują kursu ~007 6 2026-06-25 13:51
Do ilu to wybiję po walnym ? ~Rt 3 2026-06-25 13:13
Jaki zasieg spadkow? ~Mickie 1 2026-06-25 09:25
Zbliża się przesilenie ~007 2 2026-06-25 04:35
5 lat naganiania i pisania bajek przez akchoinm a teraz upadek:( ~ToszTosioook 54 2026-06-24 17:16
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Zbliża się czas zakupów - zdjęcie biurowca INM wartego 6 x tyle co kurs! akcjoinm 4 2026-06-22 22:05
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum jutro zamknięcie powyżej 30gr? a w piątek 32-33, styczeń 0,8-1,2zł? akcjoinm 23 2026-06-21 22:09
5 mld KPO dla kujawsko-pomorskiego m.in. medycyne akcjoinm 2 2026-06-19 07:54
Jeszcze 497 transakcji i zanizycie poniżej 0.1050 ~Rt 1 2026-06-18 13:49
Nowa Pracownia UW-widziałem dziś w Wwie ~007 8 2026-06-17 06:26
Koniec podbitki ? ~007 1 2026-06-16 20:12
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum ANNO DOMINI 2026 - HOSSA INVENTIONMED - NADCHODZI! Trzymać, nie oddawać akcjoinm 25 2026-06-16 13:45
Czekamy na WZ ~Rt 5 2026-06-15 17:46
21 kupione ! analityk_gpw 46 2026-06-15 08:16
akcio która to już twoja perła zawieszona? technik-at 7 2026-06-14 17:12
-6% bankructwo i zawieszenie notowań? ~Nowy 9 2026-06-12 06:38
Tyle z podbitki ~Ccc 3 2026-06-11 15:20
Stęki akcjoinm czyli jak przegryw tłumaczy swoje porażki ~hahah 8 2026-06-11 11:59
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum dalej nie chcecie kupować po 0,1pln spoko...będziecie brać PKC > 1 pln akcjoinm 8 2026-06-10 19:00
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum takie pitu, pitu a bez przejścia 20 gr nie ma co myśleć powrocie 1 plm akcjoinm 7 2026-06-10 18:58
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum KOLEJNY kwartał z zyskiem INM 240 k zł, zysk operacyjny 572 k zł akcjoinm 7 2026-06-10 18:56
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum zdjęcie biurowca INVENTION z tego roku - obecny kurs jest 6 x niższy akcjoinm 16 2026-06-10 18:52
akcio był na super wypadzie weeekndowym za zyski invenszyn technik-at 2 2026-06-10 18:24
technik-at uśredniałeś dziś akcje brane po 34 grosze? akcjoinm 1 2026-06-10 18:22
Czy istnieje? ~jak 4 2026-06-09 18:21
Słabo - zaskoczenie po zeszłym tygodniu ~007 4 2026-06-06 13:36
[x]
INVENTION 0,00% 0,11 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.