|
Jutro walne ciekawe co sie wydarzy
|
~Rt
|
5
|
2026-06-26 11:30
|
|
5 lat naganiania i pisania bajek przez akchoinm a teraz upadek:(
|
~ToszTosioook
|
55
|
2026-06-26 11:28
|
|
Invention to jednak stan umysłu patrząc na projekt uchwały nr15:)
|
vincent_v
|
3
|
2026-06-25 17:48
|
|
Mozna sie rozejsc...
|
~Mickie
|
3
|
2026-06-25 17:28
|
|
Alez entuzjazm po walnym
|
~Mickie
|
4
|
2026-06-25 14:31
|
|
Bardzo pilnują kursu
|
~007
|
6
|
2026-06-25 13:51
|
|
Do ilu to wybiję po walnym ?
|
~Rt
|
3
|
2026-06-25 13:13
|
|
Jaki zasieg spadkow?
|
~Mickie
|
1
|
2026-06-25 09:25
|
|
Zbliża się przesilenie
|
~007
|
2
|
2026-06-25 04:35
|
Zbliża się czas zakupów - zdjęcie biurowca INM wartego 6 x tyle co kurs!
|
akcjoinm
|
4
|
2026-06-22 22:05
|
jutro zamknięcie powyżej 30gr? a w piątek 32-33, styczeń 0,8-1,2zł?
|
akcjoinm
|
23
|
2026-06-21 22:09
|
|
5 mld KPO dla kujawsko-pomorskiego m.in. medycyne
|
akcjoinm
|
2
|
2026-06-19 07:54
|
|
Jeszcze 497 transakcji i zanizycie poniżej 0.1050
|
~Rt
|
1
|
2026-06-18 13:49
|
|
Nowa Pracownia UW-widziałem dziś w Wwie
|
~007
|
8
|
2026-06-17 06:26
|
|
Koniec podbitki ?
|
~007
|
1
|
2026-06-16 20:12
|
ANNO DOMINI 2026 - HOSSA INVENTIONMED - NADCHODZI! Trzymać, nie oddawać
|
akcjoinm
|
25
|
2026-06-16 13:45
|
|
Czekamy na WZ
|
~Rt
|
5
|
2026-06-15 17:46
|
|
21 kupione !
|
analityk_gpw
|
46
|
2026-06-15 08:16
|
|
akcio która to już twoja perła zawieszona?
|
technik-at
|
7
|
2026-06-14 17:12
|
|
-6% bankructwo i zawieszenie notowań?
|
~Nowy
|
9
|
2026-06-12 06:38
|
|
Tyle z podbitki
|
~Ccc
|
3
|
2026-06-11 15:20
|
|
Stęki akcjoinm czyli jak przegryw tłumaczy swoje porażki
|
~hahah
|
8
|
2026-06-11 11:59
|
dalej nie chcecie kupować po 0,1pln spoko...będziecie brać PKC > 1 pln
|
akcjoinm
|
8
|
2026-06-10 19:00
|
takie pitu, pitu a bez przejścia 20 gr nie ma co myśleć powrocie 1 plm
|
akcjoinm
|
7
|
2026-06-10 18:58
|
KOLEJNY kwartał z zyskiem INM 240 k zł, zysk operacyjny 572 k zł
|
akcjoinm
|
7
|
2026-06-10 18:56
|
zdjęcie biurowca INVENTION z tego roku - obecny kurs jest 6 x niższy
|
akcjoinm
|
16
|
2026-06-10 18:52
|
|
akcio był na super wypadzie weeekndowym za zyski invenszyn
|
technik-at
|
2
|
2026-06-10 18:24
|
|
technik-at uśredniałeś dziś akcje brane po 34 grosze?
|
akcjoinm
|
1
|
2026-06-10 18:22
|
|
Czy istnieje?
|
~jak
|
4
|
2026-06-09 18:21
|
|
Słabo - zaskoczenie po zeszłym tygodniu
|
~007
|
4
|
2026-06-06 13:36
|