Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,47 zł , zmiana od tamtej pory: 294,85%

Jak można wierzyć temu prezesowi?od lat was zwodzi

Zgłoś do moderatora
Żadne podkreślam żadne jego obietnice wynikające z raportów się nie spełniły
Już za chileczke już za momencik i tak dupcie tu czekając na co na nic
Dług rośnie w oczach i zero konkretów
Jeśli się pisze że inwestor podjął decyzję o inwestycji w spółkę przy obecnym stanie to czemu nic za tym nie idzie pytam sie? I dlaczego nie podają nazwiska czy nazwy inwestora?zastanawiało was to? Może m zdaniem go nie ma i nie będzie
Miałem te akcje w dniu debiutu i całe szczęście się tego pozbylem i to była piękna decyzja jak się okazało
Jak zleci do grosza to można się zastanawiać nad spekulacyjnym zakupem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BINARY -8,91% 1,84 2021-06-21 14:54:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.