Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: 285,08%

Re: Jak można wierzyć temu prezesowi?od lat was zwodzi

Zgłoś do moderatora
Niestety ma rację. Ludzie piszą czasem na starych spółkach, które posiadali. Prezes ma talent do ściemniania i to nie tylko w temacie Binary. Tak samo jest z dronoidami. Chwalił się po powrocie z zagranicy, że w Dubaju czy Emiratach chcieli budować fabrykę jego dronoidów, ale nie zgodził się, bo chce w Polsce. Ktoś wierzy w takie bajki. Inwestor daje miliony na uruchomienie produkcji a konstruktor unosi się patriotyzmem z praktycznie zerowymi możliwościami uruchomienia taki produkcji w Polsce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BINARY -0,52% 1,91 2021-07-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.