Ta firma to jedna wielka amatorszczyzna. Są jak dzieci we mgle. Czego tutaj miało nie być, i to już na wiosnę.... Tymczasem jak widać cały czas dryfują i rzeźbą w gó...e. Nic się nie zgadza jeśli popatrzeć na roadmape . Komunikacja poniżej krytyki. Zastanawiam się kto sie da nabrać i kupi ich akcje w nowej emisji...