Nowa apka w piątek a oni głupie pytania na FBjeszcze dzisiaj zadaaj , o co tu chodzi? Konta pootwierane na: Twitterze, FB , FB grupa zamknięta , Bitevil . ninje , i czort wie gdzie jeszcze.Ale żeby było śmieszniej , tysiące pytań i zero konkretnych odpowiedzi. Roadmap , to kolejna porażka tej firmy . Oni sami nie wiedzą jak się za to zabrać. Plan z du.y i nie mogą tego ogarnąć. . Cyrk to mało powiedziane. Akcjonariat świeci pustkami......Nie wygląda to dobrze. Uwaliłem tu kasę , mam nadzieje że tylko na lata , a nie na zawsze.