Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  575,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,09%

Jak działa podział?

Zgłoś do moderatora
Hej, mam pytanie jak dokładnie działa ten podział?
Handluję na giełdzie parę lat ale jeszcze nie trafiłemna podział
Tzn. wiem o splitach i reverse splitach ale tu chodzi o inny podział na 2 firmy.
Czyli z 10 akcji Creotech zrobi mi się 5 Creotech i 5 Creotech Quantum?
Czy się zdublują i będę miał w sumie 20?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREOTECH 3,78% 521,00 2026-02-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.