Bylo tu takich dwóch troli, ab i tu, może to ten sam, nie wiem nie obchodzi mnie.
Zawsze mieli jakiś problem z ta spółką, żeby było śmieszniej jako przykład do inwestowania podawali PZU.
W czasach kiedy to miało miejsce DataWalk kosztowalo 20-30 i PZU tez podobnie 30-40.
Przypadkowo trafiłem na ten post i przypomniała mi się ta sytuacja i nick ab.
https://www.bankier.pl/forum/temat_pzu-moze-wyplacic-wyzsza-dywidende-niz-wynika-z-zysku-skonsolidowanego,40001999.html
Rozumiem czemu ab zniknął z forum:-))), karma dopadła kutasiarzy:-))) i dobrze, prawidłowo.
link