Wiem ze ten temat nic nie wnosi, ale taka sprawiedliwość dziejowa ma swoja wartość edukacyjną
i w takim charakterze to zamieszczam:-) z pozdrowieniem dla tu i ab.
Napiszcie coś fajnego, nie jest już tak wesoło co?
Doradcy, mistrzowie giełdy, kupa śmiechu z daremnych troli.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/PZU-na-dnie-Akcje-najtansze-w-historii-7990398.html