Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,30 zł , zmiana od tamtej pory: -73,58%

JAJA NA TYM WASZYM PAPIERZE!!!

Zgłoś do moderatora
Niby spółka ma kapitalizacje 40mln złotych a dzienny obrót rzędu 10-20 tyś. Niby rosnąć nie chce, ale spaść też nie dają. Niby podaż duża (dzisiejsze TKO 3,56), ale jak przychodzi do otwarcia fixingu okazuje się że papier zmienił właściciela w ilości jedynie kilkuset sztuk, pozostałe zlecenia sprzedaży magicznie znikają z arkusza. Niby popytu w ogóle nie ma ( w arkuszu na K trochę chętnych po 4,5 potem 3,56 i po 2,40zł), ale gdy znajdują się chętni by oddać, niezwłocznie pojawiają się też chętni do odebrania. Niby rosnąć nie chce a spaść nie dają. Jaja jak nic. I to wszystko pomimo komunikatu o sprzedaży akcji przez grubego i bez komunikatu o ewentualnym zakupie tych że akcji no bo przy takich dziennych obrotach drobni tego nie rozebrali chyba. Co się będzie działo jak wyjdzie kto to kupił i po co / / / / / / / / / / / / coś czuje że będzie jazda i powrót na 30zeta. ALe co ja tam wiem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00