Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,50 zł , zmiana od tamtej pory: -74,55%

Re: JAJA NA TYM WASZYM PAPIERZE!!!

Zgłoś do moderatora
tak jak piszesz kolego. Znaczy, nie ma żadnych przesłanek czy to ludzie z PZU, czy z Marsa, ale kurs będzie na takim poziomie jak Oni sobie zażyczą. A widać, że kurs ma parcie na wyższe poziomy, tylko ktoś (zapewne ktoś z grubszych) przekłada papier z konta na konto po 5,50zł licząc z kolei, że ktoś z Was (drobnych) się wystraszy, albo będzie zniecierpliwiony marazmem i wyskoczy ze swoich akcyjek. I mimo silnego oporu na 5,50zł, jak mogło by się wydawać, nie widać wywalania w owczym pędzie, a wręcz przeciwnie.
A szczerze mówiąc też liczę na korektę rzędu 4,50zł, to mógłbym sobie pozwolić zassać z 2tyś. akcji. a tu na horyzoncie nie widać takich poziomów niestety. Ale poczekamy zobaczymy, jak przebije 6 złotych to będzie dla mnie sygnał, że grubi pozwalają na dalsze wzrosty i nie ma już czasu na czekanie. I jak do tego poziomu nie załapie się na korektę po wspomniane 4,50zł, to biorę papier jak leci. Bo wtedy Panowie i Panie, przebijając 6zł lecimy na 1Xzł i bajabongo. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. Hejka i do poniedziałkowego otwarcia o 11.00

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.