przeciez wiadomo ze do tej komercjalizacji dojdzie , 30 czerwiec uwazam ze duzo pozytywnych informacji :) lipiec wrzesień kolejne pozytywne informacje , do końca roku lekko komercjalizacja i cena ok 150 zł .
Przeciez to idzie jak po sznurku , kazdy ruch jest w dobra strone
no chyba ze rozmawiamy spekulacyjnie ;) na takiej spółce zawsze buja ale teraz 30 czeriwec oj bujnie ze hoho pod nowy szczyt