Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,89 zł , zmiana od tamtej pory: -55,42%

Ja patrzę w tym kierunku

Zgłoś do moderatora
Outdoorzy SA. W sklepach totalne urwanie głowy! Ciężko o zwykłe karimaty czy koce, co dopiero reszta. Wyposażenie osobiste, noże, przyborniki, lornetki, namioty, buty trekkingowe, termofory - to wszystko znika w zastraszającym tempie! A Outdoorzy dają radę.. Mały FF 13%, temat nieograny jeszcze, chyba jeszcze spółka nieodkryta, dopiero dziś się ruszyła lekko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -1,80% 2,18 2022-12-08 12:00:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.