Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -70,00%

ISTOTNA UMOWA !!!

Zgłoś do moderatora
Zarząd Verte S.A. („Emitent”) informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał dokumenty od JERONIMO MARTINES POLSKA S.A. potwierdzające przyjęcie zamówionego towaru od Verte S.A., na które Emitent wystawił faktury. Łączna wartość obrotów handlowych pomiędzy Emitentem a JERONIMO MARTINES POLSKA S.A., w okresie od 20.11.2015 roku do dnia 31 grudnia 2015 roku wyniosły 2 380 824,00 PLN netto (słownie: dwa miliony trzysta osiemdziesiąt tysięcy osiemset dwadzieścia cztery złote 00/100 groszy).
Przedmiotem dokonanych transakcji pomiędzy Emitentem a JERONIMO MARTINES POLSKA S.A są kalendarze na 2016 rok oraz notesy.
Pozostałe warunki sprzedaży nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych na rynku w tym zakresie.
Przedmiotowe transakcje zostały uznane za znaczące, ze względu na fakt, iż wartość obrotów handlowych pomiędzy podmiotami przekracza poziom 20% kapitałów własnych.
  • ISTOTNA UMOWA !!! Autor: ~Obrotny_1
  • Re: ISTOTNA UMOWA !!! Autor: ~Maciek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VERTE -6,25% 0,30 2018-05-24 15:00:00