Witam, mam takie pytanie czy Ty jesteś chory psychicznie Ireneuszu czy mogę Ci jakoś pomóc, bo czytając wszystkie Twoje wątki to zaczynam się o Ciebie bać. Może Ty pracy nie masz parę złotych potrzebujesz, bo inwestorem giełdowym to na pewno nie jesteś za dużo wątków zakładasz na Centrozapie, w takim dniu jak dziś jakbyś miał jakiekolwiek akcje lub gotówkę to byś śledził notowania i inwestował a nie pisał swoich banialuk. Takie posty jak tu to możesz zakładać na wielu innych spółka ( Skotan, Jutrzenka, Gastel Żurawie, Petrolinvest .....itd) Dlaczego uparłeś się tak na Centrozap odpowiedz masz przecież bardzo dużo czasu na bzdury i tylko ta spółka - rozumiem dwie spółki to już za dużo.
z poważaniem
przyjaciel IRENEUSZA