............jestem na tym forum li tylko dlatego, że znam ( przynajmniej mam taką nadzieję) biografię prezesika, tłustego krętacza . Jemu nie powierzyłbym nawet 5 gr. Dziwie się, że akcjonariuszom Centka ,spółki rządzonej przez krętacza nie zaświeciło we 'łbach' po blisko 3 latach gehenny, iż ZOSTALI PRZEZ NIEGO............WYROLOWANI. Od początku jego konszachty z GEM-em polegały na wy.......niu tzw. drobnicy . Z pełna premedytacją podpisywał z tym fundem umowy, gdyż wiedział czym zaowocuje ta nikczemna współpraca. Okłamywał was i dalej tak czyni, a matołki łudzą się ,ze coś zmieni się w jego postępowaniu. Ten CWANY szmaciarz ( jak inaczej nazwać faceta ,który zeszmacił firmę?) nawet niedawno w telewizorni robił z ryja cholewę mówiąc to, co mówił, nawet się cham nie zająknął. Wszystkich ,którzy w dalszym ciągu dają wiarę krętaczowi proponuje zmianę lekarza pierwszego kontaktu na ........... takiego od głowy. A tak na zakończenie, niech ci nie będzie obojętne " IRENEUSZU", żeby jakieś głąby podszywały się pod ciebie i zarejestruj się. Chyba ,ze to ty celowo zmieniasz miejsca korzystania z komputera, aby stworzyć wrażenie klonowania twego nicka? Może stąd ten OPÓR ?.