Minoł - powiadasz - inwestorko.
Domniemywam że nie masz waloru. Pewnie dałaś tzw "dupy".
Wcale się nie dziwię - skoro pisać nawet nie umiesz...jak inwestować możesz.
Ale, ale, co zatem tu robisz?
Sępisz żeby kupić po 0,10 aby potem naganiać na wzrosty?
Ile ci płacą? Ja za siedzenie płacę 2 zł/godz.
Wyciągasz więcej?