Forum Giełda +Dodaj wątek
Bogus sprzedał 22 miliony akcji ale jeśli sprzedał je za 1 grosz (a pewnie zrobił to taniej niż cena rynkowa, czyli wtedy ok. 3 grosze), inwestor musiałby zainwestować w przejecie oszałamiajace 220 tys. Nawet jeśli podwoimy tą kwotę to będzie 440 tys. Co to za śmieszne pieniądze pieniądze? Na taką inwestycję to co drugiego z nas byłoby stać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FINTECH 14,29% 2,00 2020-08-14 15:51:40