Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Inwestor

Zgłoś do moderatora
Ktoś kto kupił akcje Bogusa ma 10 mln akcji A1 czyli uprzywilejowanych co daje 35,09% głosów + 12,2 mln akcji A2 które stanowią 21,4% głosów czyli w sumie ma 56,49 głosów, natomiast w kapitale ma 47,23% akcji. Z tego wynika że gdyby akcje poszły na słupy to musiałoby być conajmniej 10 podmiotów które objęły akcje.
Jakie z tego wnioski? Na dwoje babka wróżyła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH 14,29% 2,00 2020-08-14 15:51:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.