Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,07 zł , zmiana od tamtej pory: -59,90%

Intersport widzieli info?:)

Zgłoś do moderatora
INTERSPPL (IPO): Wstępne ustalenia z INTERSPORT Deutchland eG. (raport nr 30/2016)
05.10.2016 19:39

Raport bieżący nr 30/2016

Podstawa Prawna: 
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie informuje, iż w dniu 5 października 2016 r. poczynił z INTERSPORT Deutschland eG (IDE) z siedzibą w Heilbronn w Niemczech wstępne ustalenia, na mocy których począwszy od 2017 r. - po spełnieniu określonych warunków, w szczególności po rozliczeniu zobowiązań związanych ze sprzedażą kolekcji jesień-zima 2016/2017 - INTERSPORT Polska S.A. (Spółka) mogłaby nabywać towary oznaczone markami własnymi INTERSPORT bezpośrednio od INTERSPORT International Corporation (IIC) z siedzibą w Bernie w Szwajcarii, a nie ? jak dotychczas ? za pośrednictwem IDE.  

Zmiana dotychczasowego, obowiązującego od 2006 r. modelu zakupowego w odniesieniu do towarów oznaczonych markami własnymi INTERSPORT, ma umożliwić Spółce uzyskiwanie wyższych marż ze sprzedaży marek własnych i zwiększenie ich udziału w sprzedaży ogółem. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERSPPL 1,22% 0,83 2023-06-02 17:00:00