Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,09 zł , zmiana od tamtej pory: -75,79%

Intersport - w stornę 4 zł

Zgłoś do moderatora
Spółka odnotowała w piątek kolejną fantastyczną sesję, podczas której wzrosła o następne 9,5%. Dobrą informacją są utrzymujące się ostatnio wysokie obroty, które wskazują na realne zainteresowanie tymi akcjami. Łącznie w ostatnim tygodniu spółka zdrożała o ponad 45%. Wydaje się, że na tak dobry wynik złożyły się przede wszystkim dobre wyniki zarówno dotyczące sprzedaży jak i przychodów, a także mocna rekomendacja kupna wydana przez jedno z biur maklerskich z ceną docelową przy 3,55 zł. To nadal jeszcze ponad 18% do zyskania. Warto też zwrócić uwagę na technikę. Aktualnie testowana jest górna krawędź wieloletniego kanału spadkowego. Wybicie jej, a zarazem poprzedniego wierzchołka będzie sygnałem kupna z kolejnym celem w okolicach kluczowej strefy oporu 4 zł. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 0,00% 0,75 2023-03-22 12:34:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.