trzeba przyznać ,że na tej spółce są zwykli inwestorzy i lepiej poinformowani .
zjazd w klika dni o złotówkę to nie przypadek , mają tam przeciek jak delta mekongu.
oby ktoś im się dobrał do tyłka w przyszłości .( knf )
przynajmniej wreszcie wiadomo o co idzie gra.
ja dzis dobrałem jeszcze sporo.
niech mi tu pozytywny nie zaśmieca wątku a może on właśnie wiedział i jeszcze o tym pisał - to byłby naprawdę z czaszką na bakier.