Nie bardzo rozumiem po co ujawniać takie rzeczy skoro do żadnej transakcji nie doszło - we trzech nie znaleźli nikogo chętnego na swój pakiet, nawet fundy nie były zainteresowane. Mało tego, spółka przy obecnej cenie akcji jest wyceniana na ok 70 mln złotych tymczasem generuje zysk na poziomie 6-7 mln rocznie. Inwestor by musiał czekać prawie 10 lat na zwrot tej inwestycji. Tymczasem wszyscy tutaj zgromadzenie czekają na wystrzał kursu do poziomu... no właśnie jakiego?
Niech mnie ktoś poprawi jeżeli popełniłem błąd w tym co napisałem powyżej.