Otrzymałem informacje mailowa od Szymona Ruty o tym ze w nadchodzacym tygodniu odbedzie sie konferencja z zarzadem dla akcjonariuszy. Z kontekstu wiadomosci mozna tez domniemywac ze bedzie podane espi wczesniej. Zarzad odcial sie tez od wypowiedzi urzednika z ebi, z panem Kaikkonem zarzad nie rozmawial.