Forum Giełda +Dodaj wątek
http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&id=23236&ncc_index=STR&id_tr=1

Zaczyna sie wymiana i skup akcji. transakcja mozna wnioskowac (po innych infach) odbyla sie po 3gr. wiec to chyba juz ten czas gdy wywinduja kurs, bo na obecnych poziomach nie maja zadnego zysku. zobaczymy jak patron to rozegra. licze ze 300% uda sie zarobic.
  • INFO Autor: ~majk
  • Re: INFO Autor: ~RAT
  • Re: INFO Autor: ~majk
  • Re: INFO Autor: ~RAT
  • Re: INFO Autor: hanys705
  • Re: INFO Autor: ~RAT

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00