Forum Giełda +Dodaj wątek
... a wiec stało się to o czym pisałem, tylko drogą skróconą ;) Reinhold Polska AB pozbyło się ogona.... Mamy więc na ten moment spółkę akcyjną bez długów i zobowiązań, ale też bez potencjalnych zysków ze spółek - córek (były takie???).

UWAGA! Mamy gotową spółkę to przejęcia... ciekawe kto? Może IGI???

PS:
W tym momencie info z sądu dot. realizacji układu z Bankiem jest dla nas nieistotne. Jednym ruchem spółka pozbyła się długów i odcięła ciążące spółki-córki...

...najciewkawszy fragment: "The transaction also includes the sale of all receivables and liabilities form Reinhold Polska AB to Reinhold Polska BV"...

...ciekawe jeszcze jak spojrzą na to inwestorzy i co stanie się z kursem...

...niemniej jednak wartość księgowa RHD wyszła prawdopodobnie na "0"...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD -19,54% 0,07 2023-11-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.