aldek jest tylko jeden
wierze w spólke i wiem ze sie nie zawiode , jak pisałem od stycznia wyraznie widac ze sprawy załatwiane sa bardazo konkretnie
jasne ze to nie kredyt na samochód albo mieszkanie do tego strona umowy jest kilka podmiotów z których jakis moze np nie doreczyc jakis dokumentów na czas i dlatego te opóznienia , ale o wszystki jet rzetelnie informowane , teraz mysle ze max do końca marca bedzie harmonogram i kasa
a od tego juz bliska droga do zakupu nieruchomosci, oni tam nie próznuja
i biznes stosunkowo przewidywalny bo mniej wiecej wiadomo ile prychodu dana nieruchomosc daje , tak ze boss przestan tu szczekac bo nikt kto ma swój rozum cie nie słucha , jestes cieniasem który najwyzzej kupi pare akcji za emeryture babci
i co z tego ze zarobisz te 200zł jak i tak zawsze zostaniesz cienki