Dnia 2017-01-06 o godz. 12:03 ~Nowy napisał(a):
> Dnia 2017-01-06 o godz. 10:49 ~xx14 napisał(a):
> > https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2017-01/Powiadomienie_z_art_19_ust_1_mar_5_01_2017_fin_201701050137848798.pdf
> >
> > no to ci co oddali w piatek i czwartek na korekcie wzrostowej beda plakac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> > a po 0.67 pakiet kupna 55555 i zero chetnych na sprzedaz
> > w poniedzialek kontynuacja wzrostow oraz zmiana trendu staje sie faktem przypominam ze papier chodzil po 3 zl a dzisiaj jest 67 gr!!!!!!!!!!!
>
> Witam
> nic nie widzę na stronie Bankiera na ten temat.
> Czy możesz cos jeszcze napisać jak to prawda to suuuper!!!
>
> Dziękuję i pozdrawiam
Ten skan to DEZINFORMACJA, MISTYFIKACJA. Amatorski skan a nie informacja. Przestępstwo