Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,92 zł , zmiana od tamtej pory: 113,04%

Ile warty jest ten papier ?

Zgłoś do moderatora
Jak myślicie kurs od paru tygodni stoi w miejscu od paru dni zaczyna lekko odbijać w dół , do tego zaczyna się dziwna nagonka na kupowanie , warto tu jeszcze czekać czy lepiej spieniężyć ten papier z lekkim zyskiem ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MORIZON 0,26% 1,96 2020-05-27 09:15:43