Czas zakupów skończony a teraz mogę czekać nawet rok.
Nigdy nie inwestowałem 40% portfela w jedną spółkę - za rok albo zasrany albo wygrany.
Echo i Braster zakończone zakupy również dzisiaj i pierdziu niech się dzieje wola nieba.
Pozdrawiam normalnych akcjonariuszy.