Dnia 2016-09-23 o godz. 09:12 ~Xxxx napisał(a):
> Dnia 2016-09-23 o godz. 09:03 ~Fix-Fax napisał(a):
> > Naganiaczom na spadki, widzę, że pogarsza się. Może czas zasięgnąć porady specjalisty?
> > Lub może po prostu kupić akcje Indaty i wreszcie zacząć cieszyć się życiem?
>
> Kto kupil 2 lata temu juz ma sie czym "cieszyc" :) :)
>
>
linkNaganiacze sa goli i weseli, co im wiecej trzeba do szczescia. Najgorsze, ze wpakowali sie w ten papier i im na leki nie wystarcza.