Getback dziś jest już po zawarciu układu, sprzedaży części portfeli celem spłaty zabezpieczonych, spółka została mega oddłużona na ponad 2 mld zł! i zaczęła spłacać obligatariuszy, nie dopuszczono do rozwodnienia akcji, zredukowano koszty, prowadzone są rozmowy dot. finansowania private equity na zakupy nowych portfeli, w RN zasiadają osoby zaufania publicznego, a zarząd szykuje pozwy na 500 mln zł od fraudów !!!
Możecie pomarzyć o takiej restrukturyzacji...