Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -5,12%

Ice Code Games oficjalnie 40 pracowników

Zgłoś do moderatora
Ice Code Games już oficjalnie podaje liczbę pracowników na 40. Wcześniej cały czas mowa była o 30 pracownikach. Sceptycy wątpią w produkcję AA/AAA jednak rozwój firmy pozwala o tym poważnie myśleć.
i.imgur.com/TRSzNqp.jpg

Rekrutacja ciągle trwa, jakiś czas temu byli jednym z największych pracodawców na skillshot.


https://www.skillshot.pl/jobs/18143-programista-ai-ml-at-ice-code-games

https://www.skillshot.pl/jobs/18279-producer-at-ice-code-games
Przypominam o Artificer - studio w rękach Good Shepherd Entertainment prowadzące rekrutację (a aktualnie składające się z 30 osób!). Artificer jak samo informuje wspiera projekty Good Shepherd Entertainment czyli wydawcy gry Ice code games - projektu W.
https://www.skillshot.pl/jobs/18291-game-designer-at-artificer

Skrócony link:
https://www.przetargi.info/przetarg/%E2%80%9Edemiurg-wspierany-sztuczn%C4%85-inteligencj%C4%85-system-kreacji-tre%C5%9Bci-do-gier-z-widokiem-z-lotu-ptakardquo-rekrutacja-na-stanowisko-projektant-do%C5%9Bwiadczenia-u%C5%BCytkownika-ux?searchProfileId=&user=&token=&uuid=57374a20-e73b-4cce-ab22-02f743c649a6

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 4,22% 1,19 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.