Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,60 zł , zmiana od tamtej pory: -19,70%

I znowu nowe świetne info !

Zgłoś do moderatora
DM Westor podniósł wycenę Badziewiaka nr.1. do 7,3 złotych. Nowa 12 -mczn. wycena podniesiona z 1,35 do 1,70 euro za akcję. Co prawda nie jest to dużo ,ale zawsze coś. Art. na stooq.pl.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WARIMPEX -3,64% 5,30 2021-09-24 16:27:19