Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,63 zł , zmiana od tamtej pory: -20,06%

Re: I znowu nowe świetne info !

Zgłoś do moderatora
Nie naganiaj tak na tego badziewiaka. W latach 2009-2010 spółka poniosła ponad 120 mln EUR strat, m in z tyt odpisów amortyzacyjnych. W kolejnych latach jej wyniki były mizerne. Nie jest więc jej sukcesem osiągnięcie wyniku 30 mln EUR na sprzedaży niemal całych aktywów. Wg mnie ma jeden z najgorszych Zarządów na GPW. Niestety mam akcje tej spółki i pamiętam jak ich cena była wyzsza niż 50 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,64% 5,30 2021-09-24 16:27:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.